Home » Aktualności » Szkolny konkurs 100. rocznica urodzin Jana Pawła II, 18.05.2020r.

Szkolny konkurs 100. rocznica urodzin Jana Pawła II, 18.05.2020r.

18 maja, odbył się szkolny konkurs wiedzy z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, zorganizowany przez bibliotekę szkolną. Miał on formę testu on-line rozwiązywanego w określonym czasie. Celem konkursu było pogłębienie wśród uczniów naszej szkoły wiedzy na temat życia i nauczania Ojca Świętego oraz motywowanie ich do naśladowania Wielkiego Rodaka.

W konkursie wzięło udział 24 uczniów z klas 4-8, którzy wykazali się dużą wiedzą. Spośród nich, aż 5 uczniów uzyskało maksymalną liczbę punktów i to oni są zwycięzcami:

Niedzielski Eryk kl. IV

Ochab Zuzanna kl. V

Jędrysek Daniel kl. VI

Pękala Monika kl. VII

Rokosz Kacper kl. VII

Wszystkim GRATULUJEMY i cieszymy się, że tak duża grupa podjęła to wyzwanie i mamy nadzieję, że uczniowie będą stawiać sobie za wzór do naśladowania Jana Pawła II.