Home » Aktualności » 19.10.2020r. – X rocznica nadania szkole imienia Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki

19.10.2020r. – X rocznica nadania szkole imienia Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki

Dzień 19 października 2020r. to 36 rocznica męczeńskiej śmierci naszego patrona Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Dzień ten to również jubileuszowa 10 rocznica nadania naszej szkole podstawowej imienia Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.

Jednakże ze względu na sytuację pandemiczną w naszym powiecie musieliśmy odwołać uroczystości związane z jubileuszem i przełożyć na czas późniejszy. Chcieliśmy chociaż w skromnym wymiarze pamiętać w tym dniu o naszym patronie dlatego w poniedziałek 19 października 2020r. spotkaliśmy się całą społecznością szkolną przy tablicy pamiątkowej patrona i złożyliśmy wiązankę kwiatów.