Home » Aktualności » Międzynarodowy Puchar Karpat – Skrzyszów, 27.02.2021r.

Archiwum

Międzynarodowy Puchar Karpat – Skrzyszów, 27.02.2021r.

W dniu 27 lutego (sobota) w hali sportowej w Szkole Podstawowej im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie odbyła się IV edycja Międzynarodowego Pucharu Karpat w Boksie o Puchar Wójta Gminy Ostrów.

Organizatorami tej Gali Boksu był Podkarpacki Okręgowy Związek Bokserski, Wójt Gminy Ostrów oraz GCKiS w Ostrowie z/s w Kamionce. Cała impreza była transmitowana w Internecie przez Bokser.org.

Już od godz. 8:00 rano zaczęły się zjeżdżać ekipy biorące udział w turnieju. Po badaniach lekarskich i ważeniu zawodników odbyła się konferencja techniczna i losowanie zawodników w poszczególnych kategoriach wagowych. O godz. 12:00 nastąpiło otwarcie Gali przez Wójta naszej Gminy Grzegorza Ożoga, a następnie rozpoczęły się walki bokserskie, które trwały aż 10 godz. i zakończyły się o godz. 22:00. Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zawodników z różnych klubów bokserskich. Ogółem gościliśmy ponad 200 osób (zawodników, trenerów, sędziów, organizatorów).

W trakcie oficjalnego otwarcia Gali Boksu mogły się zaprezentować nasze mażoretki z zespołu Anturja, które wystąpiły w 6 układach tanecznych prezentując wysoki poziom artystyczny, zostały bardzo ciepło przyjęte przez wszystkich obecnych na hali sportowej.

Uczestnicy zawodów wypowiadali się bardzo pochlebnie o skrzyszowskiej Gali Boksu twierdząc, że była tu największa liczba zawodników i to najlepsza Gala w jakiej uczestniczyli. IV edycja Międzynarodowego Pucharu Karpat zorganizowana w naszej placówce to ogromna promocja zarówno naszej szkoły, naszej miejscowości Skrzyszów, jak też całej naszej gminy Ostrów.