Home » Aktualności » Ogólnopolski Rodzinny Konkurs Recytatorski, XI 2021

Archiwum

Ogólnopolski Rodzinny Konkurs Recytatorski, XI 2021

W Ogólnopolskim Rodzinnym Konkursie Recytatorskim online p.t.”Mieszkańcy jesiennego lasu”, którego organizatorem było Przedszkole nr 2 im. Kubusia Puchatka w Hajnówce wzięło udział dwoje dzieci z klasy „0” ze swoimi mamami: Filip Kędzior i Amelia Cieśla. Wybierając utwory do recytacji zwróciliśmy uwagę na te, które prezentują piękno jesiennej przyrody w naszych  lasach oraz jego mieszkańców. Filip prezentował utwór „Jesienna wizyta” Bożeny Formy , a Amelia „ O zielonym jeżu” Hanny Bechlerowej. Przegląd recytatorski skierowany  był do  rodziców wraz z dziećmi w kategorii wiekowej  5,6- latki. Rodzice zaprezentowali ze swoimi pociechami utwory przed grupą, a nagrania wysłaliśmy na konkurs. Zaangażowanie rodziców pokazało dzieciom, że wolny czas można spędzać z literaturą odnajdując tam wiele ciekawych treści, a tym samym dostarczyło doznań estetycznych i emocjonalnych wypływających z piękna polskich utworów literackich o tematyce jesiennej. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za zaangażowanie i udział w życiu klasy „0”.