Home » Aktualności » Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie wokalno- recytatorskim „Witamy wiosnę wierszem lub piosenką”, 03.2022r.

Archiwum

Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie wokalno- recytatorskim „Witamy wiosnę wierszem lub piosenką”, 03.2022r.

Organizatorem konkursu było Przedszkole nr 1 „Bajeczka” w Obornikach. Konkurs skierowany był do przedszkolaków w wieku 4-6 lat. Poznając treści przyrodnicze związane z nadchodzącą kolejną porą roku dzieci uczyły się okazjonalnych wierszy i piosenek. Postanowiliśmy pokazać swoje możliwości i w naszej placówce przygotowaliśmy i zgłosiliśmy do konkursu utwór: „Pożegnanie Marzanny”Agaty Widzowskiej, który wyrecytowała Emma Fryz oraz piosenkę „Promyk słońca”, którą z elementami choreografii zaśpiewała Amelia Cieśla. Dziewczynki z kl. „0”zostały przygotowane przez Barbarę Budzik i rywalizowały z 43 dziećmi z całej Polski. Amelia wyśpiewała w tym ogólnopolskim konkursie wyróżnienie. Konkurs stwarzał okazję dzieciom obserwującym oraz biorącym udział do rozwijania umiejętności muzycznych , recytatorskich oraz kreatywności. Dziękujemy uczestniczkom za wkład pracy i piękne prezentowanie naszej placówki.

Serdecznie gratulujemy Emmie i Amelii oraz wychowawczyni Barbarze Budzik.