Home » Aktualności » Pasowanie na Przedszkolaka, 26.10.2022r.

Archiwum

Pasowanie na Przedszkolaka, 26.10.2022r.

Dnia 26 października  w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia części artystycznej w wykonaniu 6 i 5 latków oraz maluchów z grupy 3 i 4 latków. Po części artystycznej dzieci złożyły ślubowanie obiecując zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pań i pomagać kolegom. Po złożonej obietnicy dyrektor Andrzej Ziajor dokonał uroczystego pasowania dzieci, które pierwszy raz przyszły w tym roku do przedszkola. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia, każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania. Rodzice natomiast zafundowali dzieciom nagrody w postaci książeczek i słodycze.