Home » Aktualności » Mikołajkowy wyjazd do kina i FlyParku, 01.12.2022r.

Archiwum

Mikołajkowy wyjazd do kina i FlyParku, 01.12.2022r.

Dnia 1 grudnia, uczniowie kl. IV – VIII wraz z wychowawcami w ramach szkolnych mikołajek wyjechali do Rzeszowa do kina na film „Bella i Sebastian”, FlyParku i Mc’Donald. Była to okazja do wspólnej zabawy i integracji klas. Film „Bella i Sebastian” opowiada o  dziesięcioletnim chłopcu, który niechętnie spędza wakacje w górach u babci i cioci. Jego głównym obowiązkiem jest pomoc w owczarni, ale takie zadanie mało ekscytuje chłopca wychowanego w dużym mieście. Kiedy jednak poznaje Bellę, wielkiego, puchatego psa pasterskiego, postanawia uratować ją z rąk podłego właściciela. Sebastian jest gotów zrobić wszystko, aby ochronić swoją psią przyjaciółkę, dzięki czemu przeżyje najbardziej szalone lato w swoim życiu. Po projekcji filmu uczniowie aktywnie i wesoło spędzili czas we FlyParku, korzystając z rozmaitych atrakcji parku trampolin. Ostatnim punktem tej wycieczki była wizyta w Mcdonald’s.

Wszyscy zgodnie stwierdzili, że był to bardzo udany wyjazd i będą go miło wspominać.