Home » Aktualności » Zabawa karnawałowa dla uczniów klas I –VIII, 04.02.2023r.

Zabawa karnawałowa dla uczniów klas I –VIII, 04.02.2023r.

4 lutego w naszej szkole dla uczniów klas I – III odbyła się zabawa karnawałowa. Sala wyglądała inaczej niż zwykle – zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami, kokardami zachęcała do szalonej zabawy – najpierw młodszych uczniów klas I-III, a po południu starszych uczniów klas IV-VIII. Dzieci wraz z rodzicami przygotowały wspaniałe przebrania. Wesołe zabawy prowadziły animatorki z dębickiego KULKOLANDU. Uczniowie uczestniczyli w wielu konkursach z nagrodami, zabawach. W krótkich przerwach mogli posilić się smakołykami przygotowanymi przez rodziców w klasach. Udana i wesoła zabawa wywołała wiele radości, a uśmiech towarzyszył na twarzach dzieci. Druga część zabawy należała do uczniów z klas IV – VIII. Od godziny 14.00 młodzież mogła popisywać się swoimi umiejętnościami tanecznymi. Podczas dyskoteki nie zabrakło tańców w parach, wspólnie w kole, belgijki czy pociągu. Starsi uczniowie również bawili się cudownie. Tegoroczna zabawa karnawałowa w naszej szkole należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Dziękujemy dzieciom, wychowawcom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie tegorocznej zabawy karnawałowej.