Home » Aktualności » Pasowanie na przedszkolaka, 26.10.2023r.

Archiwum

Pasowanie na przedszkolaka, 26.10.2023r.

Pasowanie na Przedszkolaka to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu każdego dziecka, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczyna swoją przygodę z przedszkolem. W dniu 26 października w grupie 3/4 latków odbyło się takie Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci po raz pierwszy zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne na szerszym forum. Następnie maluszki złożyły uroczyste ślubowanie wypowiadając dzielnie słowa  „uroczyście przyrzekamy…”. Po złożonym ślubowaniu dyrektor Andrzej Ziajor dokonał uroczystego pasowania, a na pamiątkę tak ważnego wydarzenia wręczył każdemu dziecku dyplom. Natomiast przedstawicielki rodziców wręczyły każdemu dziecku nagrodę w postaci kolorowego ołówka.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych najmłodszych przedszkolaków.